Presotto - Prostor bez hranic

Presotto - šatní skříněVarius
design: Pierangelo Sciuto

Varius přizpůsobíme Vašemu prostoru! Je architektura Vašeho bytu či domu nekonvenční a vy si nevíte rady co s nepravidelnými prostorami? Že stavební firma neodvedla přesnou práci? Varius je systém, který standardně umožňuje značnou horizontální i vertikální modularitu. Navíc s ním není třeba improvizovat ve specifických řešeních ukosených podkrovních prostor či nepravoúhlých rohů. Většinu elementů lze upravovat na míru ve všech třech rozměrech! Panely lze standardně montovat do rohů od 85˚ do 110˚!

Komponenty vnitřního vybavení šaten Varius

Základním stavebním prvkem vnitřního vybavení je závěsný panel, který dovoluje zavěšení bohaté škály standardních polic, zásuvek, regálových rastrů a kovových šatnových mechanismů. Designer Pierangelo Sciuto kladl důraz na robustnost, funkčnost, ale zároveň na vysokou estetickou hodnotu jak celku, tak provedení detailů.

Klíčová slova k této stránce:

Presotto, Varius, šatny, šatní skříně

Časté překlepy:

Various, Presoto, Pressoto, Prostor bey hranic

Aktuality

Druhý vítěz soutěže o polštářek BoConcept

Vítězkou soutěže o bavlněný polštářek značky BoConcept (rozměr 40 x 40 cm) v hodnotě 1.160 Kč se stala Jana Sedláková z Prahy. Svou výhru si převezme v prodejně Decolandu na Vinohradech.

Nepropásněte slevu 50% na kožené sedací soupravy Intacto a Sofitalia

V showroomech Decolandu na Vinohradech a v Průhonicích máte nyní jedinečnou možnost zakoupit kožené sedací soupravy italských značek Incanto s Sofitalia se slevou 50%. Jedná se o poslední kusy z ukončených modelových řad. Přijďte si pro svoji vysněnou sedací soupravu a pomozte nám uvolnit před prázdninami místo pro novu kolekci!!!

Slevové dny marianne v showroomech Decoland 9. - 11. září

Naše pražské, brněnské i ostravské showroomy se účastní od 9. do 11. září DNY MARIANNE. Připravena je pro vás speciální nabídka! Veškeré informace o slevách, které můžete s kupony z časopisů Marianne a Marianne bydlení využít, najdete v sekci akční nabídka Decoland

Součást loftové expozice v Decolandu v průhonicích jsou kuchyně scavolini

V showroomu Decolandu v Průhonicích je součástí expozice vzorový loftový byt doplněný o zbrusu novou kuchyni Scavolini. Vzorový loft kromě kuchyně zahrnuje také plně vybavený obývací pokoj a jídelnu. Kuchyně proslulé italské značky Scavolini  si můžete nyní koupit v obou našich pražských showroomech Decolandu, kde na Vás aktuálně čekají nové katalogy - zdarma - a samozřejmě nové expozice představující ty nejžhavější novinky v nábytku a doplňcích. Přijďte se podívat!

Polštářková soutěž má prvního vítěze

"Hippie" polštářek značky BoConcept vyhrála v naší polštářkové soutěži paní Daniela Dostálová z Letohradu. Výherkyni gratulujeme a odesíláme oficiální potvrzení o výhře emailem!

[ Archiv aktualit ]

Italský nábytek Presotto exluzivně v Decolandu Nábytek Presotto
Copyright © 2010-12 Decoland s.r.o.
Kancelářský nábytek Praha, Brno, Ostrava | Moderní kuchyně, doplňky | Kuchyně Scavolini